Apartmány na Dolní Moravě

Apartmány na Dolní Moravě se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Větrný vrch. K dispozici jsou 3 apartmány, které mají společný balkon a přístup na terasu. Každý z apartmánů je moderně vybaven kuchyňským koutem, jídelním stolem, LCD televizorem, obývací částí s rozkládací pohovkou, vlastní koupelnou s vanou. Větší apartmány mají navíc samostatnou ložnici a myčku na nádobí. K dispozici je ke každému apartmánu bezplatné garážové stání v objektu a soukromá lyžárna.

Pouhé 2 km od apartmánu můžete navštívit další lyžařský areál Relax & Sport resort Dolní Morava s bobovou dráhou, lanovým parkem a dalšími atrakcemi. Součástí je i turistická atrakce Stezka v oblacích, na kterou Vás pohodlně dopraví lanovka Sněžník. Nejbližší wellness se nachází ve vzdálenosti 200 metrů a do města Králíky je to 8 km.

V okolí najdete různé restaurace (nejbližší ve vzdálenosti cca 200 metrů) obchod s potravinami, u kterého se nachází autobusová zastávka Dolní Morava-Obchod, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal, atd. Dolní Morava je vhodná především pro lyžování, cyklistiku a pěší turistiku.